fbpx
Перестати переїдати
5 votes, average: 4.60 out of 1 (5 оценок, среднее: 4.60 из 1)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...
5,395 Views

Behavior change

 • "Заїдаєш" емоції. Не можеш регулювати інтенсивність емоції і одразу хочеш від неї втекти за допомогою їжі.
 • З іншими людьми їси правильно, а потім переїдаєш, коли ніхто не бачить
 • Можеш їсти нормально протягом дня, а ввечері "зриваєшся"
 • Постійно хочеш їсти під час ПМС і часто переїдаєш.

How does it work?

Follow the program

Workouts are designed taking into account your individual characteristics and daily routine.

Trainings with the result

Since the program is individual, the result is guaranteed.

Healthy nutrition

Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

Support of the expert

Our Health Coach can help you to find time to exercise, prepare healthy meals and relax. you will have a clear plan of action and support from a specialist.

Хто проводить інтенсив
Юлія Василенко

Юлія Василенко

Дієтологиня, нутріціологиня, коуч зі здоровʼя

Досвід 4 роки, більше 800 годин особистих консультацій. Має ступінь магістра з медико-біологічних наук, спеціальність "Біологія", спеціалізація "Спортивна дієтологія". Сертифікований коуч зі здоровʼя за стандартами США. Володіє техніками, які мають науково доведену ефективність та пройшли випробовування в клінічних умовах. Пройшла курс Оксфордського університету по роботі із розладами харчової поведінки (РХП).

Що відрізняє Юлію від інших спеціалістів?

Досвід роботи із важкими випадками зміни харчування та поведінки. Вона вміє ставити правильні запитання, щоб знайти коріння того, чому не вдається досягти сталих змін.

Протягому курсу кожна учасниця та учасник матимуть індивідуальну підтримку Юлії. Вона особисто перевіряє завдання та допомагає в процесі змін.

Ось як змінюються мої клієнти вже на першому тижні нашої роботи

Програма інтенсиву

Чому ви знаєте причини своїх переїдань, але не можете це зупинити. Чому «Я просто люблю смачно поїсти», «Я люблю їжу», «Я залежна від їжі» тощо – це хині причини переїдань. Як відслідкувати потребу, яка стоїть за бажанням переїсти і зробити усвідомлене рішення щодо цього.
Причини вечірніх переїдань. Техніки роботи із вечірніми переїданнями, щоб вже сьогодні цього переїдання не було.
Як навчитися розуміти свої емоції і їх приймати. Що робити, щоб не знімати стрес їжею. Техніки роботи з емоціями на різних стадіях її зародження: початок, пік та завершення. Вправи до 1 хвилини, які натренують гнучкість нервової системи. Це допоможе сформуати емоційний інтелект та бути ефективними в різних сферах життя.
Чому ви переїдаєте навіть корисним. Як навчитися відставляти тарілку, коли ви наїлися, і не доїдати навіть найсмачніші страви.
Чому так важко контроюати апетит під час ПМС. Як працювати із постійним бажанням їсти без заборон та обмежень, але без набору ваги.
Чому постійно хочеться їсти і чому це НЕ про дефіцити. Як перестати постійно думати про їжу.
Як розрізняти реальні сигнали тіла щодо голоду та насичення від тривоги та страха залишитися голодною, переїсти, набрати вагу та інших. Як прибрати постійне відчуття голоду. Як бути собі другом і правильно спілкуватися із вашим «внутрішнім дієтологом».

How does it work?

  1. Free of binge eating
  2. Free of food guilt.
  3. No overeating.
  4. Free of emotional eating.
 •  

  How does it work?

  Follow the program

  Workouts are designed taking into account your individual characteristics and daily routine.

  Trainings with the result

  Since the program is individual, the result is guaranteed.

  Healthy nutrition

  Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

  Healthy nutrition

  Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

  Часті запитання

  Інтенсив триває 7 тижнів.
  Для перегляду уроків до кожного модулю в середньому потрібно витратити 20-30 хвилин. На виконання завдань від 1 хв до 20 хв.
  Так. Матеріали та доступ до інтенсиву з усіма оновленнями залишаються з вами назавжди.
  Якщо у вас поставлений діагноз профільним спеціалістом, необхідно проконсультуватися щодо можливого проходження курсу. Тим не менш, курс побудований, з урахуванням протоколу роботи із людьми з РХП.
  Ви можете написати мені запитання на електронну адресу: body.program.com.ua@gmail.com
  Так, звичайно, протягом 14 днів після оплати.
  Всі ці дні ми працюватимемо із глибинними причинами переїдань. Це фундамент, який ми закладемо і потім ви матимете всі інструменти для подальшого вдосконалення та трансформації. У вас будуть інструменти з науково доведеною ефективністю, а також підтримка дієтолога-коуча.
  Я спеціалізуюся саме на клієнтах, які перепробували багато дієт та курсів збалансованого харчування, але результат був тимчасовий. Сотні годин коучінгу дали мені розуміннями того, чому не працються навіть найсмачніші та найзбалансованіші програми харчування. Я знаю де потрібно докласти зусиль, щоб змінилася вся система мислення і в результаті харчування.
  Я хочу, щоб як найбільше людей змогли розібратися з переїданнями. Тому я зробила такою доступною ціну на цей інтенсив. Ви платите ціну навіть меньшу, ніж вартість обіду в ресторані Києва.
  Інтенсив проходитеме в Телеграм. Там будуть уроки та чат.
  У вас буде особиста підтримка авторки курсу для того, щоб розібратися із ситуацією з переїданнями. Щоб пропрацювати різні страхи та те, що зупиняє вас на шляху змін.
  Коли я працювала із клієнтами, які говорили мені саме про таке і цим пояснювали відсутність стійкого результату, то ми починали розбиратися більш детально і зʼясовували, що за цією поведінкою стоїть багато чого. Коли ми працювали із реальними причинами, чому людина «просто любила переїдати» чи «смачненько поїсти», тоді кардинально змінювалося ставлення до їжі і кількість того, що людина споживала. Щодо залежності від їжі, то ми також дивилися на те, чому до деяких продуктів було стійке бажання їсти постійно і у великій кількості та що керувало цією поведінкою. Знаючи реальну причину, підбираються інструменти для зміни цією поведінки.
  Сприйняття себе – це надважлива частина того, що заважає глибинно змінювати харчову поведінку. Тому необхідно практикувати техніки з науково доведеною ефективністю щодо зміни ставлення до своєї зовнішності. Ми будемо використовувати ці техніки під час курсу, далі ви зможете їх практикувати і вдосконалювати самостійно, оскільки це насправді робота всього життя. Якщо вам скажуть, що це можна змінити за місяць чи рік – це неправда. Протягом життя будуть ситуації, які будуть піддавати сумніву позитивне ставлення до свого тіла і зовнішності. Ми старіємо і тіло змінюється, тому виклики сприйняття себе будеть постійно, проте маючи основу та інструменти, ви зможете ефективно їх пропрацьовувати.