fbpx
Перестати переїдати
5 votes, average: 4.60 out of 1 (5 оценок, среднее: 4.60 из 1)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...
6,482 Views

Behavior change

This course for you

How does it work?

  1. Free of binge eating
  2. Free of food guilt.
  3. No overeating.
  4. Free of emotional eating.
 •  

  https://www.body-program.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/Product-Template--1050x670.png

  How does it work?

  Follow the program

  Workouts are designed taking into account your individual characteristics and daily routine.

  Trainings with the result

  Since the program is individual, the result is guaranteed.

  Healthy nutrition

  Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

  Healthy nutrition

  Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

  How does it work?

  Follow the program

  Workouts are designed taking into account your individual characteristics and daily routine.

  Trainings with the result

  Since the program is individual, the result is guaranteed.

  Healthy nutrition

  Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

  Support of the expert

  Our Health Coach can help you to find time to exercise, prepare healthy meals and relax. you will have a clear plan of action and support from a specialist.

  Хто проводить інтенсив

  Чому варто прийти на інтенсив?

  Часті запитання

  Інтенсив триває 7 днів.
  Доступ відкривається одразу. Ви можете почати проходити лекції вже сьогодні.
  Для перегляду уроків до кожного модулю в середньому потрібно витратити 20-30 хвилин. На виконання завдань від 1 хв до 20 хв.
  Так. Матеріали та доступ до інтенсиву з усіма оновленнями залишаються з вами назавжди.
  Якщо у вас поставлений діагноз профільним спеціалістом, необхідно проконсультуватися щодо можливого проходження курсу. Тим не менш, курс побудований, з урахуванням протоколу роботи із людьми з РХП.
  Ви можете написати мені запитання на електронну адресу: body.program.com.ua@gmail.com
  Так, звичайно, протягом 14 днів після оплати.
  Всі ці дні ми працюватимемо із глибинними причинами переїдань. Це фундамент, який ми закладемо і потім ви матимете всі інструменти для подальшого вдосконалення та трансформації. У вас будуть інструменти з науково доведеною ефективністю, а також підтримка дієтолога-коуча.
  Я спеціалізуюся саме на клієнтах, які перепробували багато дієт та курсів збалансованого харчування, але результат був тимчасовий. Сотні годин коучінгу дали мені розуміннями того, чому не працються навіть найсмачніші та найзбалансованіші програми харчування. Я знаю де потрібно докласти зусиль, щоб змінилася вся система мислення і в результаті харчування.
  Я хочу, щоб як найбільше людей змогли розібратися з переїданнями. Тому я зробила такою доступною ціну на цей інтенсив. Ви платите ціну навіть меньшу, ніж вартість обіду в ресторані Києва.
  Інтенсив проходитеме в Телеграм. Там будуть уроки та чат.
  У вас буде особиста підтримка авторки курсу для того, щоб розібратися із ситуацією з переїданнями. Щоб пропрацювати різні страхи та те, що зупиняє вас на шляху змін.
  Коли я працювала із клієнтами, які говорили мені саме про таке і цим пояснювали відсутність стійкого результату, то ми починали розбиратися більш детально і зʼясовували, що за цією поведінкою стоїть багато чого. Коли ми працювали із реальними причинами, чому людина «просто любила переїдати» чи «смачненько поїсти», тоді кардинально змінювалося ставлення до їжі і кількість того, що людина споживала. Щодо залежності від їжі, то ми також дивилися на те, чому до деяких продуктів було стійке бажання їсти постійно і у великій кількості та що керувало цією поведінкою. Знаючи реальну причину, підбираються інструменти для зміни цією поведінки.
  Сприйняття себе – це надважлива частина того, що заважає глибинно змінювати харчову поведінку. Тому необхідно практикувати техніки з науково доведеною ефективністю щодо зміни ставлення до своєї зовнішності. Ми будемо використовувати ці техніки під час курсу, далі ви зможете їх практикувати і вдосконалювати самостійно, оскільки це насправді робота всього життя. Якщо вам скажуть, що це можна змінити за місяць чи рік – це неправда. Протягом життя будуть ситуації, які будуть піддавати сумніву позитивне ставлення до свого тіла і зовнішності. Ми старіємо і тіло змінюється, тому виклики сприйняття себе будеть постійно, проте маючи основу та інструменти, ви зможете ефективно їх пропрацьовувати.