fbpx
Программы тренировок и питания
Составление программы тренировок и питания

Як скласти програму тренувань і харчування онлайн

Ми зацікавлені в тому, щоб Ваші тренування були максимально ефективні. Тому ми розробили спеціальну анкету, яка дозволить об’єктивно оцінити вашу нинішню фізичну підготовку і надати якісну послугу. У нас працють спеціалісти із вищою профільною освітою, науковим ступенем “магістр” та з досвідом роботи 2-12 років. Вони складають програму тренувань та харчування онлайн. Тому в першу чергу поставтеся серйозно до анкети, яку ми пропонуємо заповнити при замовленні програми тренувань і харчування. Відповідайте на питання чесно і максимально розширено.
Отримавши від Вас анкету, тренер, щоб скласти програму тренувань і харчування онлайн, вивчає відповіді і:
  • визначає Ваш рівень фізичної підготовки,
  • враховує режим дня,
  • звички
  • обмеження по здоров’ю і багато іншого.
Вправи підбираються з урахуванням всіх показників.
Ніяких сверхнавантажень, тільки те, що принесе користь здоров’ю й фігурі.
Складання програми тренувань включає в себе і підбір фотографій для кожної вправи. Отже, вам наочно демонструється, як правильно робити ту чи іншу вправу.
Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви зможете задати їх тренеру, який проконсультує і допоможе.
Що говорить тренер про складання програм тренувань і харчування

Сергій Черепинець, персональний тренер з фітнесу та бодібілдингу: «Програма тренувань не може бути універсальною. Всі люди різні, у кожного свій досвід тренувань, спосіб життя, хобі та звички, різний стан здоров’я. Все це потрібно врахувати при підборі комплексу вправ, щоб людині було комфортно займатися. Тільки так всі докладені зусилля обов’язково приведуть до відмінного результату. Для тренера немає нічого дорожчого, ніж бачити прогрес клієнтів, поліпшення їх фізичного і психологічного стану. Тому до всіх підхід індивідуальний».

Складання програми тренувань проходить під контролем лікаря, якщо у клієнта є обмеження по здоров’ю. Доктор дасть рекомендації щодо того, які вправи варто включити або виключити з програми тренувань. Також ми завжди рекомендуємо отримати позитивну відповідь Вашого лікаря, оскільки він знайомий з усіма нюансами протікання захворювання. Якщо він вкаже, що деякі вправи поки робити не варто, тоді тренер знайде альтернативні.
Щоб скласти програму тренувань онлайн йде близько 3-4 днів, все залежить від завантаженості тренера. Але при цьому Ви гарантовано отримаєте ефективний комплекс вправ.

Приклад індивідуальної програми тренувань (частина програми):

пример индивидуальной программы тренировок - body-program.com.ua

Що входить в індивідуальну програму харчування онлайн:

  1. Професійний спортивний дієтолог (з вищою профільною освітою) аналізує Ваш базовий обмін речовин, враховуючи спосіб життя, звички та антропометричні показники.
  2. Надається аналітичний аналіз, чому раніше у вас не виходило бути в бажаній вазі і як покроково це змінити без дієт, обмежень, а комфортно завдяки збалансованому харчуванню.
  3. Дієтолог складає меню на 7 днів із зазначенням страв, їхньою вагою, як можна скоротити час приготування (наприклад, приготування заготовок), альтернативні продукти тощо

Приклад індивідуальної програми харчування (уривок із програми):

Пример программы питания body-program.com.ua

Пример программы питания - body-program.com.ua

Не втрачайте час даремно! Замовляйте, щоб СКЛАСТИ ПРОГРАМУ ТРЕНУВАНЬ ТА ХАРЧУВАННЯ сьогодні