fbpx
Индивидуальные консультации с Health Coach в Украине
2 votes, average: 5.00 out of 1 (2 оценок, среднее: 5.00 из 1)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...
2,384 Views

Behavior change

This course for you

How does it work?

    1. Free of binge eating
    2. Free of food guilt.
    3. No overeating.

How does it work?

Follow the program

Workouts are designed taking into account your individual characteristics and daily routine.

Trainings with the result

Since the program is individual, the result is guaranteed.

Healthy nutrition

Only a balanced menu with your food preferences. No diets!

Support of the expert

Our Health Coach can help you to find time to exercise, prepare healthy meals and relax. you will have a clear plan of action and support from a specialist.

Хто проводить консультації

Вирішили працювати з дієтологом, коучем, що буде далі?

Після оплати консультації або програми вам прийде лист на пошту з підтвердженням і пропозиція про призначення часу і дати для першої консультації.

Ви визначаєте мету спілкування, разом з коучем визначаєте, як комфортно для вас її можна досягти, які конкретні кроки потрібно зробити. Визначаєте тимчасові рамки досягнення мети.

На щотижневих (або в залежності від обраної вами програми) консультаціях буде обговорення, чого вдалося досягти, що не зовсім вийшло і виходячи з цього будете рухатися далі до мети.

Часті запитання

Ви матимете завдання на тиждень, приблизно 2-5, які необхідно буде робити. Далі ми будемо обговорювати, що вийшло, а що ні і корегувати стратегію.
Якщо у вас поставлений діагноз профільним спеціалістом, необхідно проконсультуватися щодо можливого проходження курсу. Тим не менш, дієтолог працює з урахуванням протоколу роботи із людьми з РХП.
Ви можете написати мені запитання на електронну адресу: body.program.com.ua@gmail.com
Так, звичайно, протягом 14 днів після оплати.
Всі ці дні ми працюватимемо із глибинними причинами того, чому не вдається налагодити відносини із їжею. Ви матимете всі інструменти для подальшого вдосконалення та трансформації. У вас будуть інструменти з науково доведеною ефективністю, а також підтримка дієтолога-коуча. Зазвичай, я бачу результати вже з першого тижня роботи. В середньому для сталих змін необхідно 3-6 місяців.
Я спеціалізуюся саме на клієнтах, які перепробували багато дієт та курсів збалансованого харчування, але результат був тимчасовий. Сотні годин коучінгу дали мені розуміннями того, чому не працються навіть найсмачніші та найзбалансованіші програми харчування. Я знаю де потрібно докласти зусиль, щоб змінилася вся система мислення і в результаті харчування.
Я надсилатиму лінк на зустріч в Google Meet або ми можемо спілкуватися у зручному для вас месенджері по відео-дзвінку.
Коли я працювала із клієнтами, які говорили мені саме про таке і цим пояснювали відсутність стійкого результату, то ми починали розбиратися більш детально і зʼясовували, що за цією поведінкою стоїть багато чого. Коли ми працювали із реальними причинами, чому людина «просто любила переїдати» чи «смачненько поїсти», тоді кардинально змінювалося ставлення до їжі і кількість того, що людина споживала. Щодо залежності від їжі, то ми також дивилися на те, чому до деяких продуктів було стійке бажання їсти постійно і у великій кількості та що керувало цією поведінкою. Знаючи реальну причину, підбираються інструменти для зміни цією поведінки.
Сприйняття себе – це надважлива частина того, що заважає глибинно змінювати харчову поведінку. Тому необхідно практикувати техніки з науково доведеною ефективністю щодо зміни ставлення до своєї зовнішності. Ми будемо використовувати ці техніки під час курсу, далі ви зможете їх практикувати і вдосконалювати самостійно, оскільки це насправді робота всього життя. Якщо вам скажуть, що це можна змінити за місяць чи рік – це неправда. Протягом життя будуть ситуації, які будуть піддавати сумніву позитивне ставлення до свого тіла і зовнішності. Ми старіємо і тіло змінюється, тому виклики сприйняття себе будеть постійно, проте маючи основу та інструменти, ви зможете ефективно їх пропрацьовувати.