fbpx

Health Coach или Тренер ЗОЖ

Health Coach або Тренер по ЗСЖ, хто це?

Це фахівець, який допомагає змінити спосіб життя. Крім того, Health Coach або Тренер із ЗСЖ допоможе укоренити здорові звички і знайти час на фітнес навіть тим, у кого зовсім немає часу. Процес коучингу схожий на терапевтичну бесіду, коли клієнт говорить про цілі, а коуч допомагає направити і вирішити, як їх досягти.

Клієнту щотижня пропонується виконати невеликі, прості завдання, які призводять до великих змін. В кінці тижня коуч і клієнт обговорюють, як пройшов тиждень, з якими труднощами зіткнувся клієнт і які успіхи були. Таким чином, виходячи з цього, формуються цілі на наступний тиждень.

Найчастіше Health Coach або Тренер по ЗСЖ допомагає з широким колом питань пов'язаних:
 • зі здоров'ям
 • втратою ваги,
 • зниженням рівня стресу,
 • поліпшенням харчування,
 • включення в життя фізичної активності,
 • відмова від куріння,
 • пристосування до події, що впливає на здоров'я, наприклад, такої, як серцевий напад і т.д.

«Здоровий спосіб життя не просто про те, щоб бути красивим і здоровим. Це ще й про успіх у всіх сферах. Подивіться на життя людей, які досягли багато чого, фізична активність, правильне комфортне харчування, усвідомленість  – це частина їх повсякденного життя. Це пояснюється тим, що ЗСЖ змінює звички, психологію і погляд на багато речей », – вважає Юлія Василенко, Health Coach.

Що з цього вам знайоме:
 1. Тренуєтеся, харчуєтеся корисною їжею і потім знову – до старого способу життя;
 2. Чи не можете отримати грамотну пораду, що потрібно саме вам для того, щоб бути у відмінній формі і без обмежень для себе.
 3. Не виходить досягти здорової ваги.
 4. Багато працюєте або піклуєтеся про сім'ю, дитину (дітей) і немає зовсім часу на себе. Все це призводить до емоційного виснаження і занепаду сил.
 5. Не виходить справлятися зі стресом і в хід йде їжа, як головний спосіб «погасити» негативну емоцію.
 6. Чи не можете підібрати для себе комфортне харчування і тренування, які будуть подобається.
 7. Їжа - це скоріше ворог, який спокушає, ніж союзник, який приносить задоволення.
 8. Ви переїдайте і відчуваєте почуття провини.
 9. У вас є рекомендація від лікаря про те, що потрібно міняти спосіб життя.
Звідки беруться проблеми з їжею і тренуваннями?

При всьому достатку дієт і порад, існує брак знань, які реально працюють. Які зрозумілі і прийнятні для кожної окремої людини. У підсумку, багато хто вважає, що проблема в них, а не в радах і готових програмах.

Недолік практики. Бракує часу, сил, натхнення на те, щоб поступово змінювати відносини з їжею, тренуваннями і з собою.

Відсутність професійної підтримки. Багато хто задається питанням: Чи вийде у мене? Працюючи індивідуально з фахівцем - обов'язково вийде. Індивідуальний підхід допомагає знайти вашу внутрішню мотивацію і реальні потреби. Поставити реальні, що досягаються цілі і впевнено до них йти.

Програма зі мною передбачає:
 • Аналіз поточної ситуації, попереднього досвіду.
 • Постановка цілей і розробка стратегії їх досягнення, виходячи з ваших особливостей, режиму дня і багатьох інших факторів.
 • Невеликі прості завдання для великих змін.
 • Обговорення на індивідуальних консультаціях того, що вдалося досягти і рух далі.

Мета консультацій зі мною - побудувати здорові відносини з їжею, тренуваннями і з самими собою з результатом на все життя. Вам більше не доведеться шукати спосіб, який допоможе схуднути. Ви будете точно знати, що вам потрібно і як це досягти.

Ви хотіли б спробувати, але є сумніви, що вийде?

Робота зі мною - це індивідуальний підхід, все проходить в комфортному для вас темпі. Зміни, які викличуть позитивні емоції і тому залишаться з вами на довго.

Вирішили працювати зі мною, що буде далі?

Після оплати консультації або програми вам прийде лист на пошту з підтвердженням і пропозиція про призначення часу і дати для першої консультації.

Ви визначаєте мету нашого спілкування, ми разом дивимося, як комфортно для вас її можна досягти, які конкретні кроки потрібно зробити. Визначаємо тимчасові рамки досягнення мети.

На щотижневих (або в залежності від обраної вами програми) консультаціях ми обговорюємо, чого вдалося досягти, що не зовсім вийшло і виходячи з цього рухаємося далі до мети.

Запишіться на першу консультацію, щоб зробити перший крок до нової наповненого життя

Запишіться на консультацію

Запишіться на першу консультацію

Кейси Health Coach

Відгуки Health Coach

Відгук Health Coach

відгуки health coach